Všeobecná chirurgie

V rámci všeobecné chirurgie vám můžeme nabídnou veškeré menší zákroky, které lze provádět v místním umrtvení - tj. odstranění tukových nádorů, ateromů, znamének, cyst, ošetřujeme veškeré menší úrazy, včetně sádrování, operujeme zarostlé nehty.. Věnujeme se také diagnostice onemocnění konečníku, včetně stanovení diagnozy a navržení léčebného postupu, včetně ligatury hemoroidů.

Rovněž se věnujeme léčbě kožních defektů včetně bércových vředů, chronických ran, poúrazových stavů. Zde lze využít biostimulační lasery.

Veškeré tyto výkony jsou hrazeny ze zdravotního pojištění.

Léčení křečových žil

V naší ordinaci se věnujeme léčení křečových žil.Na základě vyšetření ultrazvukem navrhneme léčbu na míru.
Doporučíme ev,operaci, příp.léky a bandáže. Součástí léčby je provedení sklerotizace a následné odstranění zbylých žilek laserem.

Bércové vředy - jsou velkým oříškem k léčení, zvláště pokud trvají řádově několik let. Příčinou jsou neléčené křečové žíly a různá přidružená onemocnění, včetně diabetu. Nejdříve je na řadě přesná diagnostika příčiny onemocnění a poté následuje léčba celková a místní včetně bandáží. Není dobře léčbu odkládat a nechat stav dojít příliš daleko, protože pak je léčba svízelná trvající léta. Základem léčení jsou bandáže, venotonika, místní přípravky a poté operace dle ultrazvukového nálezu.


Před a po zákroku:

koleno pred zakrokem koleno po zakroku