Laserová ošetření

• Odstranění znamének laserem

Provádí se v místním znecitlivění,principem ošetření je odpaření kůže v místě ložiska po tisícinách mm,takto je zaručeno, že kožní kryt je minimálně poškozen.Výsledkem je pak malá ploška,která se hojí asi 14 dnů stroupkem.

Laserové ošetření znamének není ale vhodné u všech typů,proto je nejdříve nutná konzultace v naší ambulanci,kde vám nabídneme nejvhodnější řešení.

Cena za jedno ložisko je od 500,-Kč.

Korekce vrásek a jizev po akné

Ke korekci vrásek a jizev po akné nabízíme ošetření frakčním CO2 laserem U ošetření pokožky,která je u frakčního CO2 laseru velmi šetrné, dochází při resurfacingu k zasažení jen určité části pokožky. Tímto je umožněno rychlé zhojení cca do týdne. Důležitým momentem u tohoto typu ošetření je navození velmi rychlé remodelace kolagenu. Takto dochází k vyplnění vrásek, jizev po akné a celkovému omlazení pokožky včetně jejího zjemnění.

Před a po zákroku:

oko po operaci oko pred operaci

Odstranění chloupků-depilace

Základním předpokladem pro úspěšné odstranění chloupků je, aby měly chloupky tmavší barvu než je barva okolní kůže. Cibulka chloupku musí být silná ) v aktivní vývojové fázi ) aby „nasála“ energii, kterou budou zničeny zárodeční buňky a znemožněn další růst chloupků.

Odstranění chloupků v obličeji

Chloupky mohou být nežádoucí u tzv. konstitučního typu - pacienti s tmavší kůží a tmavými vlasy nebo u všech typů pleti v důsledku hormonálního nastavení. V obličeji upravujeme hranici vlasového podrostu, modelujeme obočí, odstraňujeme veškeré chloupky na tvářích, horním rtu,na bradě a krku. Vývojová fáze cibulky je 4-6 týdnů. Proto se chloupky před zákrokem nesmí stejně dlouhou dobu vytrhávat. Počet ošetření je průměrně 5-6, ale záleží na hormonální či konstituční zátěži.

Odstranění chloupků na těle

Nejčastěji požadovanými zákroky jsou odstranění ochlupení v podpaží, tříslech, na hýždích a na dolních končetinách.V oblasti podpaží, třísel a hýždí trvá vývojová fáze cibulky 3 měsíce.V kratších intervalech je pak zákrok bez efektu.V aktivní vývojové fázi je pouze 30 procent populace chloupků.proto je nutné zákrok opakovat aspoň 4x,aby se dosáhlo 100% efektu.

Ochlupení na dolních končetinách odstraňujeme v půlročních intervalech.K velmi dobrému estetickému výsledku stačí většinou 2 ošetření.

Požadovanými lokalitami k ošetření u mužů jsou záda a hrudník .ošetření opakujeme v tří až půl ročních intervalech,počet ošetření je dán hormonálním nastavením jedince.Zpravidla je zapotřebí třech ošetření.

Před a po zákroku:

brada po brada predNejčastější dotazy

1. Je hrazeno odstranění znamének zdravotními pojišťovnami?
Ano,ale jen rizikové névy, které vyžadují histologické vyšetření,laserová ošetření jsou nadstandardní a hrazena nejsou.

2. Zůstávají po odstranění znamének laserem jizvy?
Někdy ano,ale nepatrné.Záleží na hloubce invaze znaménka do kůže a na péči a kázni pacienta.Výsledkem jsou zpočátku růžové zahojené plošky, které se cca 2-3 měsíce přizpůsobují okolní kůži.
Po chirurgickém odstranění obzvláště na trupu a na končetinách jizvy zůstávají vždy,v obličeji jsou však méně nápadné.

3. Kdy je nejvhodnější doba na odstranění znamének ?
Zákrok je nejvhodnější provést na podzim a během zimního období.Léto není vhodné vzhledem k expozici sluníčkem a vysokým teplotám.

4.Jak dlouho dopředu je nutné se objednat?
Záleží na ročním období.Během podzimu a zimních měsíců ošetřujeme velké množství pacientů a proto čekací doby se pohybují kolem 4 týdnů.

Objednejte se na čísle 572 553266 během pracovní doby.