Ultrazvuková liposukce


Ultrazvuková lipolýza čili liposukce bez operace je revoluční lékařská technologie na odstranění tuku z problematických partií . tzv.ultrazvukovou lipolýzu.Tento zákrok stává nebolestivou ,neinvazivní (bez narušení integrity kůže) a zcela bezpečnou metodou.
Jak ošetření probíhá? V první fázi zákroku (tzv.HIFU-vysoce fokusovaného ultrazvuku) je narušena membrána tukových buněk a jejich obsah-tedy tuk-se „vylije“ do mezibuněčného prostoru.na ošetřovanou lokalitu jsou aplikovány ultrazvukové impulsy. Klient je vnímá jako nebolestivé jemné chvění. Tato fáze zákroku trvá přibližně 20 minut. Druhá fáze ošetření (UMD) je založena na urychlení metabolického procesu prostřednictvím zesílené lymfodrenáže. Tuk „vylitý“ do mezibuněčného prostoru je transportován k metabolickému zpracování do jater posléze je přirozenou cestou z těla vyloučen.Na těle klienta jsou připevněny ultrazvukové sondy,které provádějí počítačem řízenou drenážní masáž.Lidově řečeno dochází k rozpuštění uloženého tuku a jeho následnému odplavení z problematických partií.Lymfodrenáž uvolní lymfatické cesty a umožní tak odplavení „rozpuštěného tuku“ a v něm usazených škodlivin.Po zprůchodnění lymfatických cest se pacient cítí lépe.
Požadovaného výsledku ztráty asi 3-5 obvodových centimetrů lze docílit sérií 3-6 ošetření opakujících se cca po 10 dnech. Úbytky tukové tkáně jsou ale individuální záležitostí.

Přístroj ACCENT pracuje na principu radiofrekvenční lipolýzy a současném radiofrekvenčním omlazení kolagenu. Radiofrekvenční vlny zvyšují metabolismus tukové tkáně a její prokrvení..Takto dochází k postupnému úbytku tukové tkáně, ale hlavní výhodou přístroje ACCENT je remodelace –tedy omlazení kolagenních vláken. Při ošetření přístrojem ACCENT dochází nejen k úbytku tukové tkáně, ale i k omlazení pokožky v ošetřované oblasti.Proto jen upřednostňujeme spíše u štíhlých pacientů,kde je problémem celulitida a strie. Počet sezení k dosažení dobrých a dlouhodobých výsledků je 4-6 po 2-3 týdnech.

Z důvodu individuálních potřeb klientů kombinujeme nejlépe všechny technologie a dosahujeme takto lepších výsledků. Kryolipolýza a ultrazvuková lipolýza slouží k rychlejšímu úbytku tukové tkáně a radiofrekvence zlepšuje výrazným způsobem celulitidu, strie a vzhled pokožky v ošetřované lokalitě. Výhodou ultrazvukové lipolýzy je také počítačově řízená lymfodrenáž.

Před a po zákroku:

bricho po zakroku bricho pred zakrokemzadek po zakroku zadek pred zakrokem